ТЕРИТОРІЯ ПЕРСОНАЛЬНОГО ТРЕНІНГУ

тут проводять якісні персональні тренування з індивідуальним підходом та уважним ставленням

ПЕРЕВАГИ ТРЕНУВАНЬ З ТРЕНЕРОМ

Швидке досягнення мети

Один і той самий результат може бути досягнутий і за 3 місяці, і за 3 роки. Все залежить від грамотності складання програм. Покладіться на тренера, щоб рухатися до своєї мети швидко та якісно.

Безпечніше з тренером

Тренування проходять безпечніше, коли поруч із вами є професіонал. Тренер завжди вчасно запобіжить виникненню травмонебезпечних та інших неприємних ситуацій, які часто виникають при нерегульованих тренуваннях спортом.

Різноманітні тренування

Тренер стежить, щоб ваші тренування в спортзалі завжди були цікавими, з ним точно не нудьгуєш від монотонних повторень одного і того ж. Адже ваше задоволення та зацікавленість — запорука мотивації на шляху до мети.

ПЕРЕВАГИ ТРЕНУВАНЬ З ТРЕНЕРОМ

Цінна інформація

Підкріплення тренувань корисними знаннями та техніками робить їх повноцінними. Тренер завжди готовий надати вам корисну та потрібну інформацію, яка допоможе вам самостійно розбиратися у плані тренувань та власному фізичному зростанні.

Комплексний підхід

Тренер завжди враховує особливості вашого організму, ваші уподобання та звички, комплексно підходить до змін у вашому тілі.

Самостійні тренування

Навіть коли ви вже оснащені знаннями про вправи та техніку, і готові займатися самостійно, у вас завжди є можливість звернутися до тренера, який із задоволенням вам допоможе та підстрахує.

thin

Як відбувається персональне тренування в «Zeus»

Виміри та інтерв'ю

Тренер дізнається про вас всю необхідну інформацію: рівень підготовки, травми, захворювання, шкідливі звички, особливості організму, цілі та завдання, які ви ставите собі.


Индивідуальний план

Тренер продумує індивідуальний план, програму тренувань, методику та підхід, які будуть результативними саме для вас.


Контроль

Тренер опікується вас протягом тренувань, дає ефективні вправи, спрямовує, підказує і страхує, щоб ви не отримали травми і виконували вправи правильно. Ви точно знаєте, що у надійних руках.

Фотогалерея

Фотогалерея

thin

Є питання?

+380 (95) 440-52-22

Працюємо ПН-ПТ

09:00 – 21:00 СБ: 12:00-16:00

НД: ВИХ